Контраст
Шрифт

В Україні запрацював новий порядок оплати штрафів за порушення ПДР, а в додатку "Штрафи ПДР" з'явилась додаткова опція - Сергій Гончаров

clock
25.05.2021 11:20

З 29 квітня 2021 року набрав чинності Закон № 1438-IX "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов". Тепер водії-порушники ПДР не будуть отримувати паперовий варіант вже сплаченої постанови, як це було раніше. Натомість, завдяки додатку "Штрафи ПДР", власник авто може налаштувати інформування про зафіксовані правопорушення або перевірити їх наявність онлайн. 

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.  

Він наголосив, що у додатку "Штрафи ПДР" з'явилася нова опція - відтепер сплатити постанову про адмінпорушення можна за допомогою Apple Pay. 

"В iOS-додаток "Штрафи ПДР"  і телеграм-бот @ShtrafyPDR інтегрована можливість оплати за допомогою Apple Pay. Сплата штрафів стала ще зручніше! Окрім моніторингу винесених постанов за порушення правил ПДР та їх сплати, додатки на Android та iOS містять найактуальнішу карту розміщення камер фіксації перевищення швидкості", - сказав заступник міністра.  

Сергій Гончаров нагадав, якщо оплата штрафу була здійснена упродовж 10 банківських днів з моменту отримання постанови, то при сплаті  надається знижка 50%. 

Окрім того, додаток «Штрафи ПДР» стане в пригоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу. 

Прийнятий Закон регулює процедуру примусового виконання постанов щодо іноземців або осіб без громадянства, які ввезли транспортний засіб з іноземною реєстрацією на територію України. У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили адмінпостанови, вона підлягає примусовому виконанню. 

Нагадаємо, з 1 червня 2020 року запрацювали комплекси автофіксації порушень ПДР на дорогах України. Місця встановлення камер можна переглянути на сайті МВС - https://bit.ly/3vjjZNv та в додатку "Штрафи ПДР". 

Для системи iOS: 

Для системи  Android: 

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Герої МВС