Контраст
Шрифт

Увага! Зміни для громадян, які планують поїздку до Польщі

clock
18.12.2021 12:40

Як повідомлялося, з 15 грудня 2021 року вступили в силу зміни щодо перетину кордону для громадян, що прибувають до Республіки Польща з-поза меж Європейського Союзу (у тому числі з України).

При перетині кордону особи мають надати представникам Прикордонної служби Польщі, крім сертифіката про вакцинацію, результати негативного діагностичного тесту SARS-CoV-2, польською або англійською мовами, зробленого не раніше ніж за 24 години до перетину кордону, рахуючи від часу, коли цей тест було зроблено. Дана вимога не стосується учнів, які навчаються на території Польщі чи в сусідній країні та опікуни, що їх супроводжують, а також дітей, що відвідують дитячі садочки на території Польщі та сусідніх держав у супроводі опікунів.

Крім того, зверніть увагу:

17 грудня 2021 року Рада Міністрів Республіки Польща прийняла зміни в порядку пропуску громадян. Зокрема, доповнено категорію осіб, яким для в'їзду до Польщі не потрібний негативний результат тестування.

До них відносяться:

діти до 5 років;

особи, які складають випускні іспити у школах, ліцеях та вищих навчальних закладах, іспити, які підтверджують кваліфікацію професії, що проводять екзаменаційні комісії та опікуни цих осіб;

громадяни, які перетинають кордон в рамках виконання робіт (водії вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних суден, обслуговуючий персонал потягів, члени екіпажу морських суден, особи, які працюють у медичних закладах).

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

Схожі матеріали
Герої МВС