Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Упродовж року підрозділи ДСНС відновили понад 300 помешкань на Донбасі

clock
3-го вересня 2021, 14:22
clock
273

Ще з 2015 року рятувальники допомагають відновлювати житло у прифронтових районах на Донбасі. Цей рік не став виключенням. Підрозділи ДСНС з різних областей України системно виїжджають на допомогу у прифронтові населені пункти. Так з початку цього року у відбудові пошкодженого житла на Донбасі взяли участь 300 надзвичайників та 48 одиниць спеціальної техніки. Всупереч небезпечним умовам праці, їм вдалось відбудувати понад три сотні приватних будинків та об'єктів критичної інфраструктури

Попри те, що минулого року в районі проведення ООС оголошено режим припинення вогню, проросійські бойовики не припиняють обстріли українських позицій. Чи не щодня штаб Операції об'єднаних сил звітує про порушення. Ці обстріли не проходять безслідно особливо для людей, які мешкають у прифронтових населених пунктах. До військово-цивільних адміністрацій постійно надходять звернення про пошкодження приватних будинків внаслідок обстрілів.

До сьогодні на Донеччині залишаються сотні будинків, що зазнали значних пошкоджень в результаті ворожих обстрілів. Не всі мешканці мають змогу самостійно відремонтувати своє житло, тому часто допомогу надають державні установи. Цьогоріч, будівельні матеріали для ремонтних робіт придбали за кошти матеріального резерву Донецької області. Допомогу громадяни отримують безплатно.

Департамент комунікації МВС України