Контраст
Шрифт

У МВС проведено відбір поліцейських і нацгвардійців для участі в миротворчих операціях

clock
11.10.2021 14:41

З 27 вересня по 1 жовтня 2021 року, з метою формування резерву кандидатів зі знанням французької мови для направлення до складу міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки, відділом організації миротворчої діяльності управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу МВС спільно з Спеціальним миротворчим центром Національної академії внутрішніх справ проведено попереднє тестування поліцейських Національної поліції України та військовослужбовців Національної гвардії України.

Загалом у тестуваннях взяли участь 50 осіб - 29 поліцейських та 21 військовослужбовець, з яких 7 жінок правоохоронниць. 

Відбір кандидатів проводився за попередньо погодженим керівництвом Департаменту персоналу МВС навчально-тематичним планом у відповідності до вимог Департаменту миротворчих операцій Секретаріату ООН, зокрема на предмет володіння французькою мовою, вогневою підготовкою та навичок керування повнопривідним автомобілем.

За результатами відбору до заключного тестування за участю Міжнародної експертної комісії Секретаріату ООН рекомендовано 12 кандидатів  - 3-х поліцейських, з яких 1 жінка, та 9 військовослужбовців, з яких 2 жінки. Всі вони продемонстрували високий рівень знань і навичок, що відповідають вимогам Організації Об’єднаних Націй.

Департамент комунікації 

за інформацією Департаменту персоналу МВС України

 

 

Схожі матеріали
Герої МВС