Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

У Києві поліція викрила одного із керівників структурного підрозділу профспілок України у вимаганні мільйона гривень хабаря

clock
31-го серпня 2021, 14:52
clock
376

Неправомірну вигоду фігурант вимагав за передачу в оренду санаторію, що знаходиться на території Дніпропетровської області.

Сьогодні, 31 серпня, заступника голови правління структурного підрозділу профспілок України, до складу якого входять лікувально-оздоровчі заклади, затримали оперативники управління стратегічних розслідувань у місті Києві Нацполіції з колегами-правоохоронцями. Чоловік отримав черговий «транш» у розмірі 300 тис. грн від представника комерційної структури. Раніше було задокументовано факт одержання ним ще 200 тис. грн.

Загалом фігурант вимагав один мільйон гривень неправомірної вигоди. За цю суму обіцяв «вирішити питання» щодо укладання договору оренди санаторію з подальшим його викупом.

Проводяться слідчі дії. Зловмисника затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому підозру за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Подільського районного управління поліції Києва за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури.

За скоєне може загрожувати покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України