Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

У Дніпрі відбулась презентація документального фільму та книги, присвячених боротьбі за звільнення незаконно засудженого українця Віталія Марківа

clock
11-го червня 2021, 16:56
clock
177

Документальний фільм «Позивний Італієць» та книгу «Віталій Марків» презентували дніпрянам сьогодні, 11 червня.

Фільм та книга розповідають історію добровольця-нацгвардійця, несправедливо засудженого через російську пропаганду, та перемогу України в цій справі. Крім військовослужбовців Національної гвардії України, презентацію відвідали начальник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій Щадило, поліцейські, представники правоохоронних відомств, курсанти університету внутрішніх справ й інші. Презентував документальний фільм режисер та автор ідеї - директор Департаменту комунікації МВС України  Артем Шевченко.

За його словами, документальний фільм «Позивний «Італієць»» було створено, щоб правдиво розказати історію нацгвардійця Віталія Марківа та звернути увагу на важливість інформаційної протидії: «Віталій був несправедливо звинувачений італійським правосуддям у причетності до загибелі італійського фоторепортера під час війни у 2014 році. Після його затримання і держава, і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зробили все, щоб відновити справедливість. Нам вдалося це зробити і Віталія звільнили. У фільмі ми хронологічно розповідаємо, як розвивалися події».

Перед презентацією фільму та книги на Алеї Пам’яті відбулося покладання квітів і вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, що віддали свої життя під час АТО. Після цього всі охочі могли поспілкуватися з головним героєм стрічки – Віталієм Марківим, автором ідеї та сценаристом документального фільму «Позивний Італієць» та книги «Віталій Марків», директором Департаменту комунікації МВС України Артемом Шевченко.

 Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області