Контраст
Шрифт

Спецпризначенці Нацгвардії отримали сертифікати про проходження курсу підготовки базового рівня

clock
19.07.2021 14:07

У Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру Нацгвардії, що дислокується у місті Вишгороді на Київщині, завершились курси базового рівня підготовки військовослужбовців Окремих загонів спеціального призначення НГУ.
 
За три місяці тривалих і виснажливих тренувань, занять з вогневої та тактико-спеціальної підготовки спецпризначенці підвищили свою професійну компетентність та здобули практичний досвід під час польових виходів.

«Підрозділи спецпризначення – еліта Нацгвардії. За три місяці ви стали справжньою військовою родиною і це не пусті слова, це підтримка, це єдине мислення та повага один до одного. Ті навички, які ви отримали під час навчання знадобляться вам під час виконання службово-бойових завдань. Тож передавайте їх своїм побратимам» – сказав на церемонії вручення сертифікатів заступник начальника Міжнародного центру полковник Сергій Рекун.
Під час проведення курсу інструктори Навчально-бойового центру основну увагу приділяли вогневій та тактико-спеціальній підготовці, військовій топографії, діям в екстремальних умовах та урбанізованій місцевості. Молоді спецпризначенці та ті хто виявив бажання проходити службу в Окремих загонах спеціального призначення Нацгвардії вперше занурювались під воду у водолазному спорядженні та десантувались парашутним способом, пройшли висотну підготовку та гартували силу духу і витримку під час автономних польових виходів.

«Підготовка спецпризначенця відіграє надважливу роль під час виконання ним бойових завдань. Він повинен бути впевнений не лише у свої діях, але й у діях своїх побратимів. Крім того, саме особисті навички, бойова підготовка, мобільність та результативність дій спецпризначенців – є одним з першочергових факторів протидії будь-яким ворожим силам», – зазначив під час вручення сертифікатів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій підполковник Володимир Лисюк.

Доречно сказати, що у курсі підготовки брали участь і представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи (операція «UNIFIER») Збройних сил Канади в Україні. Вони не лише спостерігали за діями інструкторів та курсантів і вивчали систему навчання та оцінювання підготовки підрозділів до спеціальних дій для подальшої співпраці, а також надавали дорадчу допомогу під час проведення занять з тактико-спеціальної підготовки.

Спецпризначенці закріпили свої навички в екстремальних умовах та випробували себе на межі своїх можливостей. Заліковий польовий вихід пройшов успішно і кожен побачив свої слабкі та сильні сторони.

Після складання іспитів та виконання підсумкового комплексного завдання з бойовою стрільбою всі курсанти отримали сертифікати та посвідчення про проходження курсу підготовки базового рівня.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ  

bDXmX6xT3AhJW5to5MnTEcNeYqHHUa3cWlOlzFgZ.jpg

3zkDBMOWVMmx4d9qBTLqCzxCCLlunIuEJiYSwKya.jpg

E7wV2FMxHxgQ6ydBakFIt2LPZnwJOrO6nWj0GHpU.jpg

3IFYUUCaAttezBfT2Jr7gQ7SsaRklSvNiJxMGDhp.jpg

SpynCQm7k8U1KRiS9EpS9ZCeWc4wLVJ6slbyYkor.jpg

kOyaenwNgYnu7vt4uszejLcQ0DK7ERgLLJQHHYiZ.jpg

lRzM3y4P9PzJ6RqUtV9vtuGkQLXVcIcW9T53vix6.jpg

TLv95IMmcdvBklDWRevKwWaoGzkM9htP1vHvh8rp.jpg

7LbCNwT6ZiWfsbo24LN280d9M8xGmkyBUD28WQ5B.jpg

Схожі матеріали
Герої МВС