Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Сергій Яровий закликав не допустити провокації 2 травня в Одесі

clock
28-го квітня 2021, 12:56
clock
529

Правоохоронці Одещини, окрім підготовки до Великодніх та травневих свят та проведення пам'ятних дат, готуються до заходів, які пройдуть у місті 2 травня. Про це сьогодні, 28 квітня, під час селекторної наради заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

"2 травня в Одесі відзначатиметься сьома річниця трагічних подій, які мали місце у 2014 році. Ми повинні максимально передбачити всі виклики, які можуть трапитися. А також не допустити провокацій, які вигідні країні - агресору", - наголосив він. 

Планується, що під час вшанування пам’яті загиблих у Будинку профспілок, до забезпечення публічної безпеки буде залучено 1300 поліцейський та 1200 нацгвардійців. 

Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що цьогоріч річниця подій в Одесі співпадає з Великоднем. Залучатимуться додаткові сили не тільки для забезпечення безпеки у культових спорудах, але й якщо анонсуються якісь масові заходи. 

«З початку тижня поліція разом з НГУ розпочали оперативно-профілактичні відпрацювання. І вже з 30 квітня ГУНП в Одеській області будуть запровадженні посилені заходи безпеки. Для цього сплановані додаткові направлення сил з інших регіонів України», - сказав Ігор Клименко. 

Нагадаємо, під час селекторної наради перший заступник міністра розповів про роботу підрозділів системи МВС під час Великодня та травневих заходів. 

Департамент комунікації МВС України 

фото Андрій Новицький