Контраст
Шрифт

Санкції РНБО проти «кримінальних авторитетів»: 10-х примусово повернули в країни їхнього походження, 27-м – скасовано дозвільні документи на проживання в Україні

clock
26.05.2021 13:31

Такі результати відпрацювання Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції щодо викриття кримінальних «авторитетів», яких було включено до санкційного списку РНБО, затвердженого Указом Президента України.

Вже 27-м «кримінальним авторитетам» із санкційного списку РНБО анульовані дозвільні документи на проживання в Україні. 10-х примусово повернули в країни їх походження із забороною в’їзду на територію держави. Серед них - уродженці Грузії та Вірменії, які підтримували зв’язки з представниками криміналітету не лише в країнах свого походження, а й у різних регіонах України.

У переліку 17-х «авторитетів», яким скасували посвідки та інші дозвільні документи на проживання в Україні – кілька так званих «смотрящих» та уродженці різних країн. Усі вони підозрювані у кримінальних провадженнях, більшість із яких знаходиться у місцях позбавлення волі. Кожен із них буде відповідати за свої «вчинки» та нести відповідальність відповідно до українського законодавства. Їм інкримінують вчинення низки тяжких злочинів: встановлення та поширення злочинного впливу, створення злочинних організацій, розбої, викрадення людей, вимагання коштів тощо.

Робота щодо протидії поширення злочинного впливу кримінальних «авторитетів» із санкційного списку РНБО триває.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Схожі матеріали
#вшануйгероя