Контраст
Шрифт

Прикордонники візьмуть участь в українсько-британських навчаннях «COSSACK MACE – 2021»

clock
03.04.2021 13:13

Департамент персоналу Адміністрації Держприкордонслужби веде послідовну роботу з підвищення професійної підготовки прикордонних комендатур швидкого реагування.

Одним з важливих елементів цього процесу є участь прикордонників у спільних, в тому числі міжнародних, вишколах. Серед іншого, влітку цього року Державна прикордонна служба України візьме участь в українсько-британському навчанні «COSSACK MACE – 2021», яке планується провести на базі одного з навчальних центрів Збройних Сил України.

«COSSACK MACE – 2021» мають покращити взаємосумісність між військовими формуваннями Великої Британії та України. В рамках цього міжнародного проєкту передбачається спільне планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня. Вишкіл дозволить покращити злагодженість дій українських військових підрозділів та підрозділів НАТО під час оборонних та наступальних операцій.

З 29 березня по 02 квітня прикордонники взяли участь у головній конференції з планування навчання, яка проходила на базі міжвидового центру підготовки підрозділів Збройних Сил України. Керівник групи планування навчання полковник Віталій НЕГОДЕНКО (Сухопутні війська ЗСУ) зазначив, що участь у навчаннях надасть прикордонникам можливість відпрацювати взаємодію з підрозділами НАТО та Збройними Силами України, а також покращити спроможність реагування на зміну оперативної обстановки та виникнення раптових ввідних.

Серед іншого, під час навчання «COSSACK MACE – 2021»  заплановано відпрацювання взаємосумісності багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (МDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів. Також вишкіл дозволить імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

Схожі матеріали
Герої МВС