Контраст
Шрифт

Поліція відмічає зменшення кількості порушень ПДР, зафіксованих в автоматичному режимі – Сергій Гончаров

clock
05.10.2021 11:32

Про це сьогодні, 5 жовтня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров. 

«Система фотовідеофіксації порушень ПДР працює більше року і ми маємо стійку тенденцію зменшення порушень швидкісного режиму. Наразі по всій державі встановлено 158 КАФ (комплексів автоматичної фотовідеофіксації) порушень ПДР на дорогах та в населених пунктах. Нещодавно встановлено і підключено до системи ще 20 камер на автошляхах Одеської, Запорізької, Львівської та Закарпатської областей», - повідомив Сергій Гончаров. 

Місця розміщення, адреси камер та дозволена швидкість руху за посиланням: https://bit.ly/2yUjFNq.

Заступник міністра також нагадав про мобільний додаток  МВС «Штрафи ПДР». Він дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. У додатку також є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

Завантажити додаток для IOS можна за посиланням, він доступний і для Android. Розроблений також телеграм-бот, за допомогою якого так само можливо оформити підписку на транспортний засіб та сплатити штраф з використанням банківської картки.

Крім того, перевірити і оплатити адміністративні правопорушення можна в Електронному кабінеті водія

Перелік адрес уповноважених підрозділів ДПП, куди громадяни можуть звертатись з питань автофіксації: https://bit.ly/2ZWVfOy.

Реквізити оплати штрафів: https://bit.ly/2zF6Irh.

Нагадаємо, система фотовідеофіксації порушень ПДР запрацювала 1 червня 2020 року. Перші 50 камер було встановлено у Києві та Київській області. З 19 листопада 2020 року система автофіксації порушень ПДР почала реєструвати порушення, скоєні власниками авто на іноземній реєстрації.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали