Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Поліцейські викрили наркоугруповання, що налагодило збут метадону на території декількох областей

clock
29-го листопада 2021, 14:28
clock
596

Понад 1,5 кілограма наркозасобів, розфасованих у закладки, на загальну суму близько 2 млн гривень вилучили співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю у зловмисників. Щомісячно наркодилери збували близько 2400 доз, обслуговуючи більше 260 клієнтів, а їхній місячний заробіток сягав близько 2 млн гривень.

Правоохоронці встановили, що 32-річний мешканець Харківської області залучив до своєї злочинної діяльності ще двох своїх знайомих, які налагодили схему безконтактного збуту наркотичного засобу із використанням мережі інтернет через закладки. 32-річний фігурант був оператором онлайн-крамниць в месенджерах, двоє інших чоловіків, 29-ти та 30-ти років, займались безпосередньо розповсюдженням закладок у Миколаєві та Одесі.

За попередніми даними, зловмисники щомісячно збували близько 2400 доз, обслуговуючи більше 260 клієнтів. Місячний заробіток наркодилерів сягав близько 2 млн грн. Фігуранти використовували платіжну систему електронних гаманців, рахунки яких поповнювали клієнти. У подальшому грошові кошти члени групи виводили на банківські картки та переводили у готівку.

Поліцейські провели 13 одночасних обшуків за місцями мешкання зловмисників у Миколаївській, Одеській, Львівській, Харківській та Київських областях, під час яких вилучили 1,6 кг метадону, що вже був розфасований у закладки, та сліп-пакети на загальну суму близько 2 млн гривень. Також вилучили банківські карти, "чорнові" записи, скретч-карти, стартові пакети різних мобільних операторів, грошові кошти, мобільні телефони, ноутбуки, електронні ваги, пакети с замком zip-lock, ізоляційні стрічки та автомобілі. Вилучене правоохоронці направили на проведення експертиз.