Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Підрозділи системи МВС готові до забезпечення публічного порядку під час святкування 30-ї річниці Незалежності України – Богдан Драп’ятий

clock
17-го серпня 2021, 11:59
clock
1846

Урочистості розпочнуться 21 серпня і триватимуть до 24 серпня включно. При цьому, 25 серпня також вимагатиме посиленого режиму роботи всіх служб. Про це сьогодні, 17 серпня, сказав заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

«Ми очікуємо приїзд великої кількості високопоставлених гостей. В рамках святкування наказом міністра створено міжвідомчий ситуаційний центр МВС, який з 21 серпня починає свою роботу і покриватиме всю територію України», - сказав він.

Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що вчора правоохоронці розпочали спеціальне оперативне відпрацювання столиці та Київської області.

«Близько 10 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, а також 1,4 тисячі працівників ДСНС будуть працювати в місті Київ. В аеропорту «Бориспіль» також працює Ситуаційний центр, який організовує обмін інформацією під час прибуття офіційних делегацій», - сказав він.

Ігор Клименко підкреслив, що під час підготовки до параду будуть перекриті центральні вулиці столиці, про що вже повідомили киян та гостей міста.

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич зазначив, що основні придані сили у складі зведених загонів вже прибули до столиці.

«Завдання правоохоронців, у першу чергу, – це підсилити гарнізони Києва та Київської області для проведення якісних профілактичних заходів. Друге – це забезпечення та надання допомоги поліції Києва у зв’язку з прибуттям до України Вселенського патріарха Варфоломія. Тому всі сили будуть націлені на роботу та допомогу київському главку та області», - зазначив Олександр Фацевич.

Командувач Нацгвардії Микола Балан підкреслив, що під час заходів в місті Києві планується залучити 3500 військовослужбовців НГУ, із них понад 1500 з інших регіонів держави.

«16 серпня здійснено передислокацію мобільних резервів. Для ефективного реагування на зміни в оперативній обстановці визначено декілька місць дислокації авіаційної техніки. Створено резерви з загонів спеціального призначення у Одесі, Києві, Дніпрі та Харкові. Національна гвардія України готова до виконання завдань за призначенням», - сказав Микола Балан.

Очільник Держприкордонслужби Сергій Дейнеко наголосив, що ДПСУ вживає додаткових заходів щодо забезпечення високого рівня прикордонної безпеки та зменшення загроз військового характеру.

«Кордон охороняється посилено. Одним із головним завдань ДПСУ під час підготовки до проведення свят є здійснення прикордонного контролю офіційних делегацій з іноземних держав під час прибуття та вибуття, забезпечення правопорядку в пунктах пропуску та протидія допущенню правопорушень членами радикальних організацій та антиукраїнсько налаштованими особами. У пунктах пропуску та КПВВ в’їзду-виїзду посилено прикордонний контроль, на особливому контролі тримаємо прибуття евакуаційних рейсів із Афганістану. Забезпечено готовність резервів до виконання раптово виникаючих завдань, постійний моніторинг і взаємодію з правоохоронними органами, органами влади на місцях та медичними закладами», - зазначив очільник прикордонного відомства.

Голова ДСНС Микола Чечоткін розповів, що вже сплановано чергування особового складу ДСНС та техніки на об’єктах святкових заходів, а також у міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Київ».

«Всього на території України на чергуванні перебуватиме близько 8600 бійців та 2800 одиниць техніки ДСНС, у тому числі майже 700 рятувальників і 110 одиниць техніки на об’єктах проведення святкових заходів. Організовано чергування 9 повітряних суден, з них один літак і два гелікоптери в аеропорті «Київ». У готовності перебуватиме 28 піротехнічних розрахунків», - сказав він.

Нагадаємо, 18, 20 та 22 серпня у центрі Києва відбудуться репетиції параду військ, під час яких із 15:30 до 24:00 введуть тимчасове обмеження руху транспортних засобів на центральних вулицях міста.

Департамент комунікації МВС

Фото Андрія Новицького 

MUHCggcCguHkzZwLgUhRsusDFR3z4zGLDb0KaAQc.jpg

bDqnz14E0PgP0JHRWNqRaRaGWJyuCmGssLANUWKe.jpg

XbI1XGVkNTYAEWNQgM5YMUSzti8tnJip0Agwdimu.jpg

e7w7mxGcvhmj53MLYXdWNsR7eJ4dIxbfR5sZWqdR.jpg

7T35pEeOB6pIiCJol2XUZNIHuNFdQvDyWtVXc7RY.jpg

eCG3I0G9Zuix89GSaC8JjC8pSIEM4x7NztTUcT11.jpg