Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Переховувався від відбування призначеного судом покарання – на Одещині поліція затримала так званого «смотрящого»

clock
25-го травня 2021, 14:32
clock
305

За вчинення злочину на території Чернігівської області «авторитетові» та його спільникам судом призначено покарання у вигляді 8,5 років позбавлення волі. Аби уникнути покарання, чоловік втік із зали суду.

У січні 2021 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав «авторитета» та його спільників винними у вчиненні грабежу. У грудні 2019 року вони напали на громадянина та силою відібрали у нього 20 000 доларів США.

Відомо, що зловмисник неодноразово входив до складу організованих угруповань, учасники яких займалися вимаганням грошей у фермерів, розбійними нападами та навіть викраденням людей. За час переховування та за свої «заслуги» у кримінальному світі він отримав від «вора  в законі» статус «смотрящого» за одним з районів Одещини.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції отримали інформацію, що зловмисник переховується на території регіону. Встановивши його місце перебування, провели заходи для затримання. Учора, 24 травня, на підставі вироку суду поліцейські затримали «смотрящого» та доставили його до ГУНП у Чернігівській області для взяття під варту.

 Останнього було внесено до санкційного списку Ради Національної безпеки та оборони, затвердженому відповідним Указом Президента України.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України