Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

НПУ збільшила кількість спеціалізованих мобільних груп із реагування на факти вчинення домашнього насильства

clock
14-го квітня 2021, 15:45
clock
614

Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України постійно працюють над посиленням своїх спроможностей у запобіганні та протидії домашньому насильству.

Раніше в Україні працювало 45 груп із реагування на факти вчинення домашнього насильства. Відтепер, аби запобігати та ще ефективніше протидіяти домашньому насильству, їх кількість збільшено до 55.

Такі мобільні групи додалися в Дніпрі, також - в містах, де раніше не функціонували - в Ізмаїлі (Одеська область), Кривому Розі (Дніпропетровська область), Коростені (Житомирська область), Гайсині (Вінницька область), Олександрії (Кіровоградська область), Ірпені (Київська область), Стриї (Львівська область), Кременчуці (Полтавська область) та Кам’янець-Подільському (Хмельницька область).

Ці мобільні групи спеціалізуються на оперативному реагуванні саме на факти домашнього насильства. Співробітники мають повноваження вживати відповідні заходи відносно кривдників, зокрема складати протоколи про адміністративне правопорушення, ставити на превентивні обліки поліції, виносити термінові заборонних приписів тощо. Поліцейські, які входять до складу груп реагування, пройшли відповідне навчання.

 Національна поліція України планує і надалі збільшувати кількість таких груп.

Департамент превентивної діяльності 
Національної поліції України