Контраст
Шрифт

На Херсонщині завершено розгортання Мобільного госпіталю ДСНС України

clock
29.10.2021 15:44

9 жовтня до м. Каховка, де на території Центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих надзвичайники встановили Мобільний госпіталь ДСНС України, прибув заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко. Він проінспектував готовність госпіталю до сталого функціонування, зокрема встановлені об’єкти, а це - 35 наметів та модулів, 24 з яких – палати для пацієнтів та блок інтенсивної терапії.

Микола Ільченко пересвідчився у їх повній комплектації і системному забезпеченні та передав готовий до використання пересувний медичний комплекс рятувальників виконуючому обов'язки директора КП «Каховська центральна міська лікарня» Андрію Федотову. 

Присутні медичні працівники подякували надзвичайникам та владі за таку необхідну й дуже важливу допомогу. У свою чергу, Каховський міський голова Віталій Немерець запевнив, що місцеві органи самоврядування будуть надавати посильну допомогу для підтримки життєдіяльності даного об’єкту. Микола Ільченко також подякував особовому складу ДСНС за плідну роботу під час облаштування Мобільного госпіталю.           

Нагадаємо, автономний госпіталь дозволить посилити потужності лікарні на 120 ліжко-місць для хворих на Covid-19.

Схожі матеріали