Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

На Донеччині завершилась ротація рятувальників, залучених до проведення відновлювальних робіт у прифронтових населених пунктах

clock
10-го червня 2021, 12:07
clock
137

Страх за власне життя та життя рідних, постійне очікування обстрілів, небажання миритися з тим, що у рідну домівку прийшла війна. Тисячі родин залишилися без даху над головою через постійні бойові дії.

Авдіївка, Красногорівка, Мар’їнка, Верхньоторецьке, Першотравневе, Лебединське – це далеко не повний перелік прифронтових населених пунктів, у яких протягом двох місяців працювали рятувальники ДСНС з 7 областей України. Вони у складі Операції об’єднаних сил залучалися до проведення відновлювальних робіт будинків, що були пошкоджені в результаті бойових дій. Надзвичайники не злякалися близькості лінії розмежування, їх не спинила необхідність щодня працювати у касках та бронежилетах. Більше того, для рятувальників – це не просто чергове завдання за призначенням. Це можливість допомогти громадянам, які майже сам-на-сам залишилися із жахіттями військового конфлікту. Завдяки співпраці Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Донецької обласної державної адміністрації за два місяці вдалося відновити 376 будинків.

Це не просто сухі цифри. Це – історії людей, які нарешті повернуться до власних домівок. Це – віра в те, що навіть у найскрутніших ситуаціях є на кого розраховувати. Місцеві мешканцями зі сльозами на очах проводжали хлопців. Вони не стримували емоцій та намагалися передати якомога більше гостинців родинам рятувальників, які два місяці терпляче чекали на своїх героїв.