Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

На адмінмежі з ТОТ АР Крим у штатному режимі працюють КПВВ «Каланчак» та «Чонгар»

clock
22-го червня 2021, 11:29
clock
364

Нагадуємо, за рішенням Голови Херсонської ОДА роботу КПВВ «Чаплинка» тимчасово припинено – з 19 червня по 15 липня 2021 року. Водночас КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» працюють у штатному режимі.

Цими вихідними в КПВВ «Каланчак» та «Чонгар», як на в’їзд так і на виїзд, прикордонники Херсонського загону оформили 7,2 тис. осіб та 383 транспортні засоби.

18 громадянам України прикордонники відмовили у пропуску в бік тимчасово окупованого Криму через несправні паспортні документи та відсутність належно оформлених документів для виїзду дітей.

До адміністративної відповідальності за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї військовослужбовці притягнули 11 осіб, які прямували через Крим з РФ до України.

Також, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» прикордонники виявили іномарку з невідповідністю ідентифікаційного номеру на рамі автомобіля та у реєстраційному документі транспортного засобу. Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 121-1 КУпАП прикордонники повідомили співробітників Національної поліції.