Контраст
Шрифт

МВС у партнерстві з Естонією будуть працювати над посиленням стійкості України

clock
19.10.2021 19:11

Сьогодні, 19 жовтня, заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян зустрілася з естонською делегацією на чолі з Каймо Кууском - Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні. МВС разом із представниками Естонії домовилися про початок спільного проєкту «Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки». Він реалізується за підтримки МЗС Естонії та Посольства США в Україні.

Планується, що невдовзі працівники НПУ, НГУ, ДПСУ та ДСНС візьмуть участь у міжсекторальних навчаннях, які відбудуться у восьми регіонах України. Правоохоронці переймуть досвід кращих фахівців із кризових та стратегічних комунікацій. В подальшому це сприятиме ефективній взаємодії між владою, силовим блоком, громадськими активістами, ЗМІ та лідерами суспільної думки під час подолання безпекових викликів у регіонах.

"Дякую представникам ICDS за актуальні та якісні дослідження безпекових питань та практичну допомогу Україні. Завдяки послідовній підтримці наших естонських партнерів та імплементації їхнього досвіду, ми поступово вдосконалюємося та виходимо на новий рівень", - сказала Мері Акопян.

Департамент комукації МВС України 

ФОТО Андрій Новицький

 

Схожі матеріали
#вшануйгероя