Контраст
Шрифт

МВС посилює українсько-іспанське співробітництво у правоохоронній сфері

clock
09.11.2021 16:26

Сьогодні, 9 листопада, директор Департаменту міжнародного співробітництва МВС України Руслан Фуфалько обговорив із заступником Глави Місії Королівства Іспанія в Україні паном Пабло Ган Кесадою шляхи посилення українсько-іспанського співробітництва у сферах компетенції МВС.

Сторони відзначили позитивну динаміку оперативного співробітництва поліцейських сил, а також взаємодію щодо розвитку спільних проєктів у сфері захисту прав людини. Зокрема, співпрацю з метою розвитку спроможностей МВС України у запобіганні та протидії домашньому насильству та у питаннях дотримання прав дитини.

Йшлося також про підтримку національних кандидатур при голосуванні на призначення в структури Міжнародної організації кримінальної поліції (Interpol) у рамках наступного засідання Генеральної Асамблеї Інтерполу в Стамбулі.

Представник МВС України висловився за активізацію практичного співробітництва між Національною гвардією України та Цивільною гвардією Іспанії (Guardia Civil), як членів Міжнародної асоціації сил жандармерії, так і поліції у статусі військової установи (FIEP).

Департамент комунікації МВС України 

ФОТО Андрія Новицького

Схожі матеріали
Діяльність