Контраст
Шрифт

МВС отримає від ЄС 1,4 мільйонів євро на облаштування держкордону – Денис Монастирський

clock
03.12.2021 17:44

Про це сьогодні, 3 грудня, домовились міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та Голова Представництва ЄС в Україні, Посол Матті Маасікас. 

«З огляду на сьогоднішні виклики, МВС пропонує розглянути можливість перерозподілу частини бюджету другої фази спільного проєкту EU4IBM для нагального облаштування українсько-білоруської ділянки кордону та підвищення спроможностей Держприкордонслужби». - сказав Денис Монастирський. 

Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас запевнив, що Україна вже може розраховувати на 1,4 млн євро, а протягом кількох місяців європейські партнери погодять суттєве збільшення цієї суми. 

Очільник правоохоронного відомства зазначив, що у зв’язку із загостренням ситуації на кордонах ЄС та Республіки Білорусь, а також відвертої демонстрації агресивних намірів з боку східного і північного сусідів, Україна зацікавлена у розширені взаємодії з ЄС у безпекових питаннях. У цьому сенсі українська сторона зацікавлена в участі у засіданні міністрів внутрішніх справ ЄС, яке відбудеться 9-10 грудня у Брюсселі.

Денис Монастирський запевнив Матті Маасікаса, що МВС продовжує чітко і послідовно реалізовувати Стратегію інтегрованого управління кордонами та забезпечувати  імплементацію Угоди про реадмісію з ЄС, неухильне дотримання критеріїв безвізового режиму з ЄС.

 

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Діяльність