Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Катерина Павліченко: "Ми хочемо вивести правоохоронні органи на новий рівень у протидії торгівлі людьми"

clock
22.09.2021 16:53

Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України відбулась робоча зустріч між представниками міністерства та Посольства США в Україні. Сторони обговорили питання боротьби з торгівлею людьми в Україні та за її межами.

Заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко розповіла іноземним колегам про кроки, які робить МВС у цьому напрямку. Вона запевнила, що боротьба з торгівлею людьми була і залишається пріоритетом в роботі міністерства і Національної поліції України.

“Ми розуміємо всі виклики з якими сьогодні стикається українська правоохоронна система в контексті торгівлі людьми. Також ми маємо розуміння того, що наші підрозділи Нацполіції потребують оновлення підходів та переформатування. Оскільки ми хочемо вивести правоохоронні структури на новий рівень у протидії торгівлі людьми, потрібно покращувати їхню роботу вже зараз”, - зазначила Катерина Павліченко.

Зі свого боку керівниця відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Сара Ленгенкамп подякувала представникам міністерства за активність і співпрацю в питаннях порушення прав людини. Вона відзначила, що Україна одна з небагатьох країн, які настільки відкрито співпрацюють зі штатами в цьому питанні і запевнила, що американська сторона буде і надалі підтримувати МВС.

У ході зустрічі т.в.о. начальника Департаменту міграційної поліції НПУ Ігор Малахов висловив вдячність американській стороні за підтримку у створенні служби та її всебічній підтримці.

«Вірність обраного нами вектору руху підтверджується результатами. З початку року викрито вже 30 організованих злочинних груп торговців людьми та організаторів нелегальної міграції. Ми беремо участь у чотирьох міжнародних слідчих групах з метою транскордонного переслідування трафікерів», - зазначив Ігор Малахов.

Учасники зустрічі відмітили, що максимально докладуть зусиль, щоб винести на якісно новий рівень питання запобігання та протидії торгівлі людьми в Україні, захисту прав потерпілих осіб, а також притягнення винних до відповідальності.