Контраст
Шрифт

Євгеній Єнін обговорив з делегацією британських експертів перспективу початку українсько-британського діалогу щодо лібералізації візового режиму

clock
22.09.2021 20:23

Сьогодні, 22 вересня, перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін зустрівся з представниками Великої Британії Стівеном Чепменом та Девідом МакМехоном. У заході також взяв участь глава Державної міграційної служби Максим Соколюк.

Під час зустрічі сторони обговорили порядок оформлення та видачі в Україні паспортних документів та здійсненні процедур прикордонного контролю.

"Розширюємо географію безвізу для українців! Гарним початком для активного українсько-британського діалогу могло б стати скасування віз власникам дипломатичних і службових паспортів", - сказав Євгеній Єнін. 

Британські фахівці були позитивно вражені рівнем захищеності процесу оформлення паспортних документів в Україні. 

Раніше представники Великої Британії відвідали міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення «Бориспіль» та Головний експертно-криміналістичний центр Державної прикордонної служби України, а також Департамент консульської служби МЗС, Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів, Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Фото Андрія Новицького

 

Схожі матеріали
Герої МВС