Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Інструктори Національної жандармерії Франції допоможуть тренувати підрозділи Нацгвардії

clock
21.09.2021 11:06

У Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, що в селі Старе на Київщині, розпочався перший етап підготовка підрозділів громадської безпеки за участі представників Національного центру підготовки сил жандармерії - CNEFG (Франція). Начання триватимуть два тижні.

Під час колективної підготовки підрозділи  НГУ будуть відпрацьовані нові європейські стандарти та підходи до виконання завдань із забезпечення публічної безпеки.

Перед початком активної фази навчань до Центру прибув аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні полковник Себастьєн Дорден. Разом з інструкторами CNEFG делегація ознайомилась з інфраструктурою цунтру та ознайомились із українськими оснащенням й засобами індивідуального захисту. Крім того вони провели консультації з командуванням навчального центру.

«Ми цінуємо вашу підтримку та вивчаємо ваш досвід. Наші інструктори проходять підготовку у Навчальному центрі підготовки сил жандармерії Франції, що у місті Сент-Астьє, а сьогодні за участі представників цього тренувального підрозділу розпочинається навчальний курс підготовки підрозділів громадської безпеки Національної гвардії України уже тут, в Старому. Дякуємо вам за ваш досвід та сподіваюсь на плідну співпрацю», – сказав начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Французькі гості підкреслили, що центр підготовки підрозділів НГУ добре адаптований до якісного тренування підрозділів громадської безпеки. Він має нову інфраструктуру , тут зроблено все необхідне для того, щоб підрозділи, які прибувають мали оптимальні умови для навчання.

Довідково: Такі навчання між підрозділами Нацгвардії та Жандармерії відбуваються тут уже вдруге. Це сприяє обміну досвідом між правоохоронцями та їхній професійцій підготовці.