Голова Нацполіції України та Посол Ізраїлю обговорили забезпечення безпеки під час святкування Рош га-Шану в Умані

clock
18.08.2021 15:22

Водночас сторони наголосили на важливості співпраці для попередження правопорушень, зокрема, вчинених на ґрунті нетерпимості. Про це йшлося під час зустрічі голови Нацполіції України Ігоря Клименка та Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Міхаела Бродського.

Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що за інформацією поліції, у цьому році до Умані очікується прибуття близько 50 тисяч хасидів для святкування Рош га-Шану: 

«І зараз наше головне завдання – щоб гості почувалися в безпеці. У нас повна взаємодія з ізраїльськими поліцейськими, які разом із нами несуть службу в Умані. На всі події, які траплятимуться, ми будемо дуже швидко та своєчасно реагувати. Національна поліція та поліція Черкаської області зараз на посиленому варіанті несення служби». 

Пан Посол Міхаел Бродський відзначив налагоджену роботу між поліцейськими України та Ізраїлю за досвідом попередніх років.

«Поліцейські Ізраїлю приїжджають сюди задля допомоги, проте ми розуміємо, що на вас покладається вся відповідальність. І завдяки вашій роботі та професіоналізму ми маємо змогу приїздити на святкування Рош Га-шану кожного року».

Глава поліції України також додав, що водночас наразі посилено присутність правоохоронців в аеропортах:

«Ми працюємо разом із прикордонною, міграційною службою для того, щоб люди могли заїхати та у безпеці відзначити свято».

Управління комунікації
Національної поліції України

 

Схожі матеріали