Контраст
Шрифт

Денис Монастирський відвідав підрозділи МВС у зоні ООС на Луганщині

clock
01.10.2021 16:59

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський ознайомився з умовами несення служби підрозділами Національної гвардії на блокпосту поблизу селища Широкий, в районі Станиці Луганської. Тут несуть службу гвардійці 3-ої бригади оперативного призначення в/ч 3017, Східного ОТО НГУ. 

Міністр наголосив, що робитиме все необхідне, аби підвищити рівень матеріального забезпечення гвардійців, особливо в зоні ООС. 

«Звичайно, питання грошового забезпечення є найактуальнішим для військовослужбовців НГУ.  За 8 років війни місця несення служби більш-менш облаштовані. Але побутові умови також варто покращити», - сказав Денис Монастирський.  

Очільник правоохоронного відомства поспілкувався з гвардійцями, а найкращих нагородив відомчими відзнаками МВС. 

«Маю честь потиснути вам руку за те, що в таких складних умовах, ви несете службу. За ці роки війни, ви всі стали сильнішими і в жодному разі не буде кроку назад. Маю впевненість, що слова «Слава Україні» будуть звучати по всі території держави», - наголосив він.

Також міністр ознайомився з роботою єдиного по всій лінії розмежування постійно діючого КПВВ  «Станиця Луганська». 

Біля пункту пропуску Денис Монастирський вшанував гвардійців батальйону імені Кульчицького, які загинули у 2015 році,  поклавши квіти до пам'ятного знаку «Загиблим за волю України».

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали