Контраст
Шрифт

Денис Монастирський ініціював внесення до ВРУ проєкти законів, які підвищать безпеку дорожнього руху

clock
07.12.2021 14:23

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що Патрульна поліція суворо каратиме водіїв та власників комерційних транспортних засобів,  які їздять на «лисій гумі» або використовують для економії грошей колеса, які мають недопустимі недоліки.  А також тих, хто, перевищує швидкісний режим та правила маневрування. 

«Цього місяця, за моєю ініціативою, у Верховну Раду України буде внесено  законопроєкти,  спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху», - сказав він. 

Очільник правоохоронного відомства висловив співчуття родинам загиблих у автотрощі поблизу Чернігова

«Страшна трагедія трапилася сьогодні вранці поблизу Чернігова. Близько восьмої ранку водій вантажівки, порушивши правила дорожнього руху,  виїхав на зустрічну смугу і допустив  зіткнення з маршрутним автобусом. У результаті аварії станом на зараз загинуло тринадцять людей. Інші – у важкому стані. Висловлюю свої глибокі співчуття рідним та близьким загиблих. Це непоправна втрата!», - сказав Денис Монастирський. 

Він звернувся до кожного водія: «Будьте пильними та обережними, сівши за кермо. Адже ви несете відповідальність не тільки за своє життя й здоров’я, але й за життя і здоров’я інших людей».

 

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Герої МВС