Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Через незаконне відвідування Криму прикордонники заборонили в’їзд в Україну російській поетесі та авторці різних проєктів

clock
23-го жовтня 2021, 13:12
clock
516

Держприкордонслужба під час оформлення громадян щоденно забезпечує належні заходи контролю для пропуску осіб через кордон.

Постійно проводиться робота для виявлення осіб, які порушують українське законодавство, зокрема, незаконно відвідуючи тимчасово окуповані території України.

Одну з таких громадянок зупинили цієї ночі в аеропорту «Київ». 25-річна росіянка прилетіла в нашу країну з Іспанії. У ході оформлення прикордонники встановили, що вона в порушення встановленого порядку в’їзду та виїзду незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію АР Крим. Росіянка, яка виявилася поетесою та авторкою різних проєктів, неодноразово публікувала матеріали на кримську тематику та інформацію про відвідування тимчасово окупованої території України.  Жінка зазначила, що на півострів їздила в минулому році і потрапила туди потягом.

За порушення норм українського законодавства громадянці Російської Федерації відмовлено у пропуску через державний кордон та заборонено в’їзд в Україну.

Пресслужба ДПСУ