Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

41% спортсменів, які представлятимуть Україну на Олімпіаді в Токіо, пройшли підготовку на базі ФСТ «Динамо»

clock
12-го липня 2021, 18:05
clock
367

Про це стало відомо під час чергового засідання президії Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яке відбулося сьогодні, 12 липня, під головуванням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 

«Ми живемо у непростий час, але всі наші здобутки неможливі без спортивних перемог. Пишаюся, що ФСТ «Динамо» підготувало 65 із 158 спортсменів до Олімпійських ігор. Побажаємо їм успіхів», - зазначив Арсен Аваков. 

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж зазначив, що були створені всі необхідні умови  для тренувань та підготовки спортсменів.

«Не дивлячись на надзвичайну ситуацію, пов’язану з пандемію короновірусної хвороби, сподіваємося на високі результати України. Атлети, які проходили підготовку в ФСТ «Динамо», мали гарну матеріально-технічну базу. Великий внесок зробили Міністерство внутрішніх справ та Спортивний комітет Національної гвардії. Лідером підготовки олімпійців є Київська міська організація «Динамо» – 18 спортсменів,  харківське «Динамо» – 13,  донецьке – 7, полтавське – 6», - зазначив Віктор Корж. 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зауважив, що таких складних умов при підготовці до Олімпіади ніколи не було. 

«Covid-19 вніс свої корективи, але на Олімпійські ігри їдуть кращі з кращих. Сподіваємося і будемо тримати кулаки за наших спортсменів», - додав він.

Департамент комунікації МВС України