Контраст
Шрифт

1 700 строковиків осіннього призову стануть прикордонниками

clock
04.10.2021 11:44

Відповідно до Указу №71 Президента України черговий призов громадян України на строкову військову службу відбуватиметься у жовтні-грудні. Кабінет Міністрів України 29 вересня 2021 року видав розпорядження № 1178-р  «Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021».

Протягом жовтня-грудня 2021 року до лав Державної прикордонної служби України має бути призвано 1700 осіб з 23 областей України та м. Києва. З них  40 чоловіків відберуть для служби в Морську охорону Держприкордонслужби.

Молоде поповнення будуть приймати у відомчих навчальних центрах на Черкащині (Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота, заплановано 1110 осіб), на Львівщині (Кінологічний навчальний центр, що у м. Великі Мости, планується 550 осіб) та на Одещині (Навчальний центр Морської охорони, що в Ізмаїлі, 40 строковиків).

Перші команди (22 строковики) прибудуть до прикордонних навчальних центрів вже 6 жовтня з Полтавської та Житомирської областей.

Нагадаємо, що призову на строкову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки, громадяни України, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років та старші громадяни, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Молоді люди, які отримали до призову на службу ступінь вищої освіти - магістр, служитимуть до 12 місяців, інші – до 18 місяців.

Також зазначимо, що військовослужбовці строкової служби до служби в ООС залучатися не будуть.

Перед розподілом у підрозділи охорони кордону новобранці пройдуть первинну підготовку, яка триватиме від одного до трьох місяців, в залежності від фаху. Військовослужбовці строкової служби вивчатимуть прикордонні дисципліни, передовий досвід, вдосконалюватимуть фізичну, проходитимуть вогневу й тактичну підготовку.

Відмітимо, що поряд із призовом розпочнеться й звільнення військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені терміни.

ДПСУ

Схожі матеріали
Герої МВС