Контраст
Шрифт

презентація інноваційних безпекових технологій та можливостей системи відеоспостереження

У вівторок, 7 липня, відбудеться презентація інноваційних безпекових технологій та можливостей системи відеоспостереження на прикладі оновленої системи відеоспостереження ТРЦ «Lavina Mall».

Основна мета - розширення «безпечного простору» громадян та удосконалення можливостей систем відеоспостереження у попередженні та розкритті злочинів і правопорушень.

Реалізація вказаного проекту є вдалим прикладом державно-приватного співробітництва та ефективної взаємодії приватного бізнесу, міської влади і правоохоронних органів України у співпраці щодо вирішення питань, які сприяють підвищенню безпеки киян та гостей міста.

Системи відеоспостереження м .Києва Головне управління Національної поліції у м. Києві з грудня 2016 року у своїй службовій діяльності використовує комплексну систему відеоспостереження міста Києва «Безпечна столиця». Кількість камер, прийнятих до експлуатації, складає 6 тис. 237, з яких зовнішніх 2 тис. 805 (SMART відеокамер) встановлено на вулицях міста та мостах, 3 тис. 432 відеокамери встановлено на соціально-культурних об’єктах (школи, дитячі садки, лікарні, музеї тощо). На сьогоднішній день підсистема розпізнавання номерних знаків транспортних засобів налічує 626 відеокамер, розташованих на мостах через річку Дніпро, на Трухановому острові, а також у всіх 10 районах міста. До системи також включено 234 відеокамери з функцією розпізнавання облич, розташованих на території комплексу «Київ Пасажирський», НСК «Олімпійський», центральній частині міста, а також на всіх станціях КП «Київський метрополітен».

Участь у заході візьмуть заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, начальник поліції Києва Андрій Крищенко, а також представники Національної поліції України та Київської міської державної адміністрації.

Місце проведення: м. Київ, вул. Берковецька, 6-Д (ТРЦ  «Lavina Mall»).

Час проведення: о 16:00. Прохання представників ЗМІ прибути о 15:30.

Акредитація проходитиме за електронною формою https://bit.ly/2O1iyiU до 14:00 07 липня.

При собі обов‘язково мати засоби індивідуального захисту!