Контраст
Шрифт

Пресконференція на тему "Місцеві вибори за новими правилами: як і навіщо українці змінювали виборчу адресу?"

16 вересня 2020 року в приміщенні Укрінформу (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001) з 12.00 до 13.00. відбудеться пресконференція на тему: "Місцеві вибори за новими правилами: як і навіщо українці змінювали виборчу адресу?" 

Близько 100 тисяч громадян змінили виборчу адресу і мають право голосувати за місцем фактичного проживання, а не прописки. Усього таку можливість мали орієнтовно 5,5 млн українців, з них - 1,5 млн внутрішньо переміщені особи. 

Які можливості для українців відкрила нова норма законодавства і чому вона важлива? Що зупиняло виборців реалізувати своє законне право? Як у майбутньому мотивувати людей бути більш активними та відповідальними учасниками виборчого процесу у своїх громадах? 

Ці та інші нюанси обговорять учасники пресконференції, яка відбудеться 16 вересня 2020 року в приміщенні Укрінформу (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001) з 12.00 до 13.00. 

Онлайн трансляція буде доступна за посиланням: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Спікери заходу: Олена Гатаулліна, секретар ЦВК, Олександр Стельмах, Керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців, Тетяна Дурнєва, виконавча директорка Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ»; Роман Любченко, директор програм Міжнародної фундації виборчих систем в Україні; Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА; Ольга Одинокова, начальниця відділу Головного слідчого управління Національної поліції України, а також виборці, які успішно скористалися новими можливостями законодавства.

Контактний номер організаторів: (097) 915 54 45, Олена Задорожна, модератор заходу, комунікаційна менеджерка Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ».

Цей захід організований громадською організацією Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської  допомоги від уряду Великої Британії.