Контраст
Шрифт

Наказ від 26.08.2022 №524 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.08.2022 Київ №524

Про залишення без розгляду заяви
про отримання ліцензії

 

 

До Міністерства внутрішніх справ України звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «ТАХО – СПОРТ» (далі – здобувач ліцензії) із заявою про отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, за результатами розгляду якої встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду. 

Так, відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1000, здобувачем ліцензії надано копію договору оренди нежитлового приміщення, що буде використовуватися для провадження господарської діяльності.

Проте договір укладено між орендодавцем – товариством з обмеженою відповідальністю «ІСТЕЙТ ІНВЕСТ КОМПАНІ» та орендарем – товариством з обмеженою відповідальністю «Т – СПОРТ».

Водночас згідно із пунктом  8 «Реквізити та підписи сторін» цього договору орендарем є ТОВ «Т – СПОРТ».

Крім того, адреса приміщення, зазначена в договорі та відомостях про місця провадження господарської діяльності (додаток 11)  і доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 13) не узгоджується з положеннями Постанови Верховної Ради України від 12 липня 2020 року № 807 «Про утворення та ліквідацію районів» (далі – Постанова).

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання завіреної керівником здобувача ліцензії копії договору оренди приміщення, із зазначенням повної або скороченої назви здобувача ліцензії відповідно до запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також приведення у відповідність до Постанови адреси, зазначеної в договорі та додатках 11, 13 до Ліцензійних умов. 

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Залишити без розгляду заяву від 01 серпня 2022 року № 40830 товариства з обмеженою відповідальністю «ТАХО – СПОРТ» (ідентифікаційний код 44872608; місцезнаходження: вулиця Мазепи Івана, будинок 11 А, офіс 72 А, місто Київ, 01010) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. 


2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.


3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу. 

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ