Контраст
Шрифт

Наказ від 25.07.2022 №458 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.07.2022 Київ №458

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії 

 

До Міністерства внутрішніх справ України надійшла заява від фізичної особи – підприємця КОВАЛЯ КІМА ВАСИЛЬОВИЧА (далі – здобувач ліцензії) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва зброї та боєприпасів.


За результатами розгляду заяви встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду. 


Так, на порушення вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1000 (далі – Ліцензійні умови), здобувач ліцензії не надав відомості про місця провадження господарської діяльності (додаток 11); засвідчену копію документа, що підтверджує право власності або оренди приміщень для провадження господарської діяльності; копію дозволу на відкриття об’єкта дозвільної системи; копію документа, що підтверджує відсутність медичних протипоказань до виконання функціональних обов’язків і володіння зброєю, спеціальними засобами, який видається в установленому порядку; копію довідки про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування; копію паспорта; опис документів, що подаються для отримання ліцензії (додаток 2), у двох примірниках.


У наданих здобувачем ліцензії відомостях про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 13) запис у графі «Місце провадження господарської діяльності» не відповідає вимогам пункту 41 Ліцензійних умов, а відомості про вид продукції, що буде вироблятися (зброя, боєприпаси до неї, спеціальні засоби), не відповідають змісту додатка 12.


Крім того, у заяві про отримання ліцензії здобувач ліцензії зазначив частину виду господарської діяльності, що не відповідає виду діяльності, визначеному пунктом 11 статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності». 


Усунути ці недоліки можливо шляхом зазначення в заяві про отримання ліцензії виду господарської діяльності або його частини відповідно до вимог законодавства, а також надання документів та відомостей, передбачених пунктом 5 Ліцензійних умов. При цьому відомості, що надаються, повинні відповідати формі та змісту додатків 11, 12 та 13.  


Відповідно до пунктів 1 та 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» НАКАЗУЮ:


1. Залишити без розгляду заяву фізичної особи – підприємця КОВАЛЯ КІМА ВАСИЛЬОВИЧА (місце проживання:  місто Сарни, Рівненська область, 34500, реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 3069910670) від 20 липня 2022 року № 38340 про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва зброї та боєприпасів. 

2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ

 

 

 

Герої МВС