Контраст
Шрифт

Наказ від 13.09.2022 №573 "Про залишення без розгляду заяви про розширення провадження виду господарської діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.09.2022 Київ №573

Про залишення без розгляду заяви про
розширення провадження виду
господарської діяльності

 

До Міністерства внутрішніх справ України звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «ФЛАРМ» (далі – ліцензіат) із заявою про розширення провадження виду господарської діяльності, за результатами розгляду якої встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду.

Так, на порушення вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1000, ліцензіат не надав відомості про місця провадження господарської діяльності (додаток 11) та вид продукції, що буде вироблятися (зброя, боєприпаси до неї, спеціальні засоби) (додаток 12).

Крім того, копія документа, що підтверджує право оренди приміщень для провадження виду господарської діяльності, не засвідчена керівником ліцензіата.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання відомостей про місця провадження господарської діяльності (додаток 11), вид продукції, що буде вироблятися (зброя, боєприпаси до неї, спеціальні засоби) (додаток 12), та засвідченої керівником ліцензіата копії документа, що підтверджує право оренди приміщень для провадження виду господарської діяльності, відповідно до абзацу другого частини дев’ятої статті 15, пунктів 1 та 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Залишити без розгляду заяву від 23 серпня 2022 року № 45749 товариства з обмеженою відповідальністю «ФЛАРМ» (ідентифікаційний код хххххххх; місцезнаходження: місто Київ) про розширення провадження виду господарської діяльності.


2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.


3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ

 

 

 

Герої МВС