Контраст
Шрифт

Наказ від 09.06.2022 №353 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
09.06.2022 Київ №353

Про залишення без розгляду заяви
про отримання ліцензії 

 

До Міністерства внутрішніх справ України звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «АГРЕЙ» (далі – здобувач ліцензії) із заявою про отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, за результатами розгляду якої встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду. 


Так, на порушення вимог Ліцензійних умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1000, здобувачем ліцензії не надано відомості про місця провадження господарської діяльності (додаток 11) та доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 13).

Крім того, копія документа, що підтверджує право оренди приміщень для провадження виду господарської діяльності, не засвідчена керівником здобувача ліцензії, а заява про отримання ліцензії містить записи, не передбачені встановленою формою (додаток 1).

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом заповнення заяви про отримання ліцензії за формою, установленою Ліцензійними умовами               (додаток 1), надання відомостей про місця провадження господарської діяльності (додаток 11), доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 13), а також засвідченої керівником здобувача ліцензії копії документа, що підтверджує право оренди приміщень для провадження виду господарської діяльності.

Відповідно до пунктів 1 та 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»


НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 02 червня 2022 року № 27342 товариства з обмеженою відповідальністю «АГРЕЙ»  (місцезнаходження: вулиця Київська, будинок 16, квартира 56, місто Рівне, 33027, ідентифікаційний код 44566384) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі  понад 100 метрів на секунду.

2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ

 

 

 

Герої МВС