Контраст
Шрифт

Наказ від 08.02.2022 №109 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
08.02.2022 Київ №109

Про залишення без розгляду заяви про отримання
ліцензії на провадження охоронної діяльності 

 

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «Вигар-ЮГ» (далі – здобувач ліцензії).

 

За результатами розгляду заяви встановлено її невідповідність додатку 1 до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960 (далі – Ліцензійні умови). 

 

Здобувач ліцензії не в повному обсязі подав документи, що передбачені Ліцензійними умовами, а саме не надав відомості про персонал охорони (додаток 2), наявність транспорту реагування (додаток 22) та доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4).

 

Крім того, надана копія трудової книжки не містить підтвердження прийняття на роботу працівника, на якого покладається виконання обов’язків фахівця з організації заходів охорони (далі – фахівець). 

 

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання заяви за встановленою формою, відомостей згідно з додатками 2, 22 та 4 до Ліцензійних умов, витягу з трудової книжки фахівця із зазначенням його посади відповідно до вимог статті 1 Закону України «Про охоронну діяльність» або завіреної керівником здобувача ліцензії копії трудового договору, укладеного засновником здобувача ліцензії із фахівцем.

 

З огляду на викладене та відповідно до пункту 1, абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Залишити без розгляду заяву від 02 лютого 2022 року № 9440 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою діяльністю «Вигар-ЮГ» (місцезнаходження: вулиця Соборна, будинок 4, корпус Ж, офіс 608, місто Миколаїв, 54001, ідентифікаційний код 44560618).

 

2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ