Контраст
Шрифт

Наказ від 08.02.2022 №107 "Про анулювання повністю ліцензії на провадження виду господарської діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
08.02.2022 Київ №107

Про анулювання  повністю ліцензій
на провадження виду господарської       
діяльності 

 

Відповідно до пункту 1 частини дванадцятої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та заяви фізичної особи – підприємця ДРАБСЬКОГО РОМАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА про анулювання власної ліцензії

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Анулювати повністю ліцензію на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, видану відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 17 вересня 2018 року № 756 фізичній особі – підприємцю ДРАБСЬКОМУ РОМАНУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ (місце проживання: вулиця Отамана Головатого, будинок 57, квартира 5, місто Одеса, 65003, реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2853119253).

 

2. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ

 

 

 

Герої МВС