Контраст
Шрифт

Наказ від 02.02.2022 № 84 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.02.2022 Київ №84

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності

 

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «КОЗАЦЬКА ВАРТА МАРІУПОЛЬ» (далі – здобувач ліцензії). 

За результатами розгляду заяви та документів, що додаються до них, установлено, що на порушення вимог пунктів 6, 14 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960, здобувачем ліцензії не надано відомості про наявність спеціальних засобів (додаток 21), транспорту реагування (додаток 22), доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4).

Крім того, здобувач ліцензії, на якого покладено обов’язки фахівця з організації заходів охорони, не надав копію документа про здобуття ним вищої освіти.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання відомостей згідно з додатками 21, 22 ,4 та надання  копії документа про вищу освіту.

З огляду на викладене та відповідно до пункту 1, абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 18 січня 2022 року № 4899 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «КОЗАЦЬКА ВАРТА МАРІУПОЛЬ» (місцезнаходження: бульвар  Шевченка, будинок  289, квартира 33, 
місто Маріуполь, Донецька область, 87554, ідентифікаційний код 44653639).

2. Департаменту комунікації (Булаєв В.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ

 

 

 

Герої МВС