Контраст
Шрифт

Проєкт наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) повідомляємо про оприлюднення 31 січня 2022 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622» (далі – проєкт наказу): тут.

Проєкт наказу розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою спрощення процесу оформлення фізичним та юридичним особам дозволів на придбання, зберігання, носіння, перевезення зброї шляхом їх цифровізації та автоматизації, а також забезпечення наповнення єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ інформацією про зброю, що перебуває у їх володінні та користуванні.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту наказу МВС приймаються протягом місяця  з дня оприлюднення в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601, або на електронну адресу: [email protected]. Відповідальні особи: Володимир Хованець, (044) 254 78 54 та Олег Матвєйцов, (044) 254 78 45.

Відповідно до статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту наказу МВС надаються також Державній регуляторній службі України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; або на електронну адресу: [email protected] .

Електронні консультації з громадськістю проводяться  тут.

Проєкт наказу МВС та всі пов’язані документи