Замах на високопосадовця податкової служби: правоохоронці затримали двох осіб

clock
18.08.2023 13:35

Двох чоловіків затримали оперативники Департаменту карного розшуку Національної поліції разом зі слідчими та спецпризначенцями. Затримані готували напад на високопосадовця податкової служби.

Поліцейським вдалось попередити напад в той момент, коли підозрювані з підготовленими битами вже направлялись у бік чоловіка. Той виходив з під’їзду свого будинку. 

Правоохоронці отримали інформацію про підготовку до нападу з метою нанесення тілесних ушкоджень заздалегідь. Тож о 8-й ранку затримали зловмисників безпосередньо під час замаху на скоєння злочину. Таким чином фактично врятували посадовця. Нападники мали фото 30-річної потенційної жертви та його автомобіля, що вказує на замовний характер злочину. 

Зловмисниками виявились раніше судимі 27-ми та 31-річний громадяни. Вони затримані у порядку ст. 208 КПК України. Слідчі з’ясовують особу замовника нападу.

Досудове розслідування порушене за ч. 1 ст. 14; ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України – готування до злочину, нанесення тяжких тілесних ушкоджень групою осіб або вчинене на замовлення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Національна поліція України

Схожі матеріали