Контраст
Шрифт

Ворог обстрілював Чернігівщину снарядами з пропагандистськими листівками, призначеними мешканцям Чеченської республіки, – Євгеній Єнін

clock
17.06.2022 09:38

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ України розповів у прямому етері всеукраїнського телемарафону UАразом.

Євгеній Єнін продемонстрував 122-мм снаряд від системи «Град», вироблений за часів Радянського Союзу та впав на території Чернігівської області. 

«У середині він ніс пропагандистську отруту. Що цікаво, ці пропагандистські листівки призначені мешканцям Чеченської республіки. Чи переплутали, чи просто не заморочуються. Але ці листівки висипались на голови українців», – заявив перший заступник очільника МВС.

Євгеній Єнін продемонстрував також самі листівки, що висипалися зі снаряду на Чернігівщині, із таким змістом: «Громадяни Чеченської Республіки! Вас намагаються втягнути в збройне протистояння з федеральними військами. Вас намагаються змусити захищати чужі вам інтереси. Інтереси місцевих магнатів, керівників банд терористів». 

Також перший заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що через застарілість російських боєприпасів на голови мирних співвітчизників, падає ще більше, ніж могло б впасти, оскільки вік цих боєприпасів не гарантує точності.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
#вшануйгероя