У Нацполіції відбувся випуск спеціалістів-поліграфологів

clock
29.05.2022 16:03

У заході взяли участь Голова Національної поліції Ігор Клименко, його перший заступник Михайло Кузнєцов та керівник Департаменту стратегічних розслідувань Валентин Копаєв.

Захід присвячений десятому випуску поліграфологів поліцейських, які отримали базову підготовку в центрі поліграфологів кримінальної поліції, який працює на базі департаментів оперативно-технічних заходів та стратегічних розслідувань.

Упродовж місяця слухачам інструктори викладали базовий курс у сфері поліграфологічних досліджень відповідно до останніх рекомендацій Американської асоціації поліграфологів Сполучених Штатів Америки (AmericanPolygraphAssociation (APA). Курс адаптований під потреби поліції, кримінального блоку та роботи правоохоронців в умовах правового режиму воєнного стану.

До навчальної програми був доданий ще один блок, необхідний під час війни. Опанувавши ці спеціальні знання, поліграфологи зможуть виявляти осіб, причетних до диверсійної та колабораційної діяльності. Курс складався з двох частин: вивчення теоретичної бази та застосування отриманих знань на практиці. 

Голова Національної поліції вручив сертифікати випускникам і привітав їх з успішним завершенням навчального процесу.

«Вітаю вас із черговим етапом підготовки, попереду  багато роботи. Поліграфолог повинен бути неупередженим у своїй роботі та знати психологію злочинця», - звернувся до випускників Ігор Клименко.

Також керівництво поліції відзначило роботу працівників Департаменту стратегічних розслідувань, які з перших днів війни разом з іншими підрозділами стали на захист країни.

«Ми - єдиний великий колектив. Ми захищаємо, служимо і - найголовніше -  наближаємо перемогу», - зазначив Голова Нацполіції. 

Схожі матеріали