Контраст
Шрифт

У Нацполіції стартували тренінги для операторів «102» та диспетчерів з ефективної кризової комунікації

clock
22.02.2023 13:46

Навчання організовано за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу. Співробітники поліції покращать свої вміння спілкування із людьми, які постраждали від насильства. 

Працівники підрозділів «102» щодоби в середньому приймають понад 20 тисяч повідомлень від громадян про правопорушення або події. Досить часто робота поліцейських не обмежується оперативною та якісною реєстрацією повідомлення від потерпілого. Оператори та диспетчери спілкуються з людьми, які постраждали від різних видів насильства.

Відтак у Києві на базі офісу Консультативної місії Європейського Союзу для поліцейських організовано навчання із залученням спеціалістів у галузі психології.

Упродовж двох днів 40 операторів «102» та диспетчерів поліції відпрацюють навички з питань ефективної комунікації та якісного обслуговування заявників, які постраждали від насильства в ході повномасштабного вторгнення рф. Крім того, співробітники поліції отримують необхідні знання, як уникнути професійного вигоряння.

Керівник відділу розвитку реформування людських ресурсів КМЕС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Анамарія Фудулі зазначила, що вторгнення росії на територію України завдало численних страждань цивільному населенню.

«Ми усвідомлюємо рівень навантаження на службу «102». Ви працюєте 24/7, не припиняєте роботу під час повітряних тривог, ракетних ударів. Сподіваємося, що отримані знання допоможуть вам ефективно виконувати свої обов’язки, допомагати людям та уникнути професійного вигорання».

Національна поліція України

Схожі матеріали
Герої МВС