Контраст
Шрифт

Швидке реагування молодого гвардійця врятувало життя трьом військовослужбовцям

clock
22.06.2022 15:40

Під час виконання бойового завдання в Донецькій області, підрозділ, в складі якого перебував нацгвардієць Владислав, піддався артилерійському обстрілу. Один зі снарядів поцілив у спостережний пункт.

«Здійнялася чорна хмара пилу… Я почув, як хлопці волають про допомогу. Не гаючи часу, я теж почав кликати інших військовослужбовців, які були в укриттях, а сам біг до поранених. Їх виявилося троє», – розповідає Владислав.

Оцінивши обстановку, нацгвардієць негайно почав надавати невідкладну допомогу, відповідно до ступенів важкості поранень: у одного з військовослужбовців відірвало ногу, інші двоє отримали осколкові поранення різного ступеню важкості.

До прибуття першої евакуаційної команди, двом військовослужбовцям з найбільшими пораненнями вже було накладено турнікети і зупинені кровотечі. На момент прибуття допомоги, Владислав вже накладав турнікет третьому побратиму і допоміг йому залишити спостережний пункт, який залишався в зоні ураження противником. 

«Я просто наклав турнікети. Опинився у потрібному місці, у потрібний час. Не знаю, чи є щось у моїх діях героїчне», – скромно констатує нацгвардієць.

Та як виявилося згодом, ця перша допомога й оперативно організована евакуація поранених врятували трьом військовим життя.

Пресслужба Національної поліції України

Схожі матеріали
Герої МВС