«Північний Буревій 2022» – гвардійці та прикордонники посилюють безпеку на кордоні з республікою білорусь
Національна гвардія України, Державна прикордонна служба й інші підрозділи МВС спільно з Силами територіальної оборони ЗСУ проводять активну фазу навчань «Північний Буревій 2022» у районах, що межують з Республікою Білорусь.
Правоохоронці та військові відпрацьовують завдання інженерного облаштування оборонних позицій і мінування території. Підрозділи спільно тренуються проводити визволення і зачистку районів від ворожих сил, а також відпрацьовують виявлення, блокування та ліквідацію збройних формувань і ДРГ.
Захисники України безперервно вдосконалюють бойові навики й підвищують бойову готовність, щоб за потреби дати гідну відсіч агресору.
Про хід навчань на Волині розповів капітан Роман Сидорчук, офіцер одного з підрозділів НГУ:
Нагадаємо: на Житомирщині, Рівненщині та Волині розпочались тактико-спеціальні навчання підрозділів НГУ, ДПСУ, НПУ та ТРО "Північний буревій - 2022". Такі навчання необхідні для підтримки боєздатності підрозділів системи МВС у районах відповідальності та бойового злагодження із силами Тероборони ЗСУ.
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)
![Щиро про особисте від медичних працівників системи МВС (ВІДЕО)](/upload/1/8/8/7/8/8/5849433866320852311.jpg)