Контраст
Шрифт

Обмін та відновлення посвідчення водія відтепер - в Італії

clock
27.11.2023 13:00

Італія стала сьомою країною, де наші співгромадяни мають можливість отримувати одну з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС за кордоном. Відсьогодні українцям, які перебувають у Мілані, доступний обмін та відновлення посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням в "Паспортному сервісі".

Ця послуга доступна завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС з ДП "Документ", що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

Як отримати послугу

Обмін та відновлення посвідчення водія здійснюється в Мілані у підрозділі ДП "Документ".

Адреса розташування: місто Роццано (провінція Мілан), торгівельний центр Фіордалісо Мілан (Centro Commerciale Fiordaliso Milan – Via Curiel, 25 20089  Rozzano (Mi) Italia).

Прийом громадян відбувається у мобільних програмно-технічних комплексах - спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою "Паспортний сервіс". Надання послуг здійснюється з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 у порядку живої та електронної черги.

Для обміну та відновлення посвідчення водія потрібно з собою взяти такий перелік документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Після подачі документів особу фотографують та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Далі вона надсилається в Україну до сервісного центру МВС. У разі схвалення, замовник отримує готове посвідчення водія.  

Нагадуємо, обмін та відновлення посвідчення водія для українців доступне в Польщі, Чехії, Німеччині, Іспанії та Туреччині. Наразі у Словаччині поки що наші співгромадяни можуть виключно здійснювати обмін цих документів. Із адресами усіх центрів ДП "Документ" за кордоном можна ознайомитись на їхньому офіційному сайті.

Головний сервісний центр МВС України

 

Схожі матеріали
Діяльність