На Закарпатті біля Тиси спіймали ухилянтів із надувними фламінго та дитячим кругом
Двох чоловіків, які мали намір незаконно перетнути кордон з Румунією затримали прикордонники відділення «Грушово» Мукачівського прикордонного загону.
Для здійснення свого задуму зловмисники обрали річкову ділянку, де держрубіж пролягає річкою Тиса. Один із плавців є жителем Закарпаття, інший приїхав з Полтавщини.
Прикордонники з’ясували, що закарпатець пообіцяв своєму товаришеві супроводити його в сусідню країну. З цією метою він забезпечив полтавчанина гідрокостюмом та «надійним» плавзасобом – надувним дитячим колом та нарукавниками із рожевими фламінго.
Про те, що глибина Тиси на напрямку їх руху сягає чотирьох метрів, а ширина майже 50 метрів і, що у річці вже потонули майже два десятки чоловіків – провідник волів мовчати.
За таку ескорт-послугу закарпатець планував отримати $3200.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.
Крім того, щодо виявлення у діях закарпатця ознак злочину, передбаченого ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» Кримінального кодексу України прикордонники направили до Нацполіції відповідне повідомлення.
Державна прикордонна служба України