На Одещині 12-річна дівчинка різала лезом свого собаку

clock
28.01.2024 11:30

Наразі песика на прізвисько Бек вилучено з родини та передано до притулку.

Як відомо, днями поліцейські виявили в мережі відео, на якому дівчина лезом наносила тварині поранення, спричинивши кровотечу. Для встановлення особи дівчини та місця події були залучені працівники територіальних підрозділів ГУНП в Одеській області, співробітники управління кримінального аналізу та управління протидії кіберзлочинам.

Поліцейські оперативно встановили, що на відео жителька Подільського району. За місцем її мешкання виявили і тварину. Наразі вона виглядає візуально здоровою.

«Правоохоронці з’ясували, що собаці, якого родина свого часу взяла з вулиці, дівчина спричинила тілесні ушкодження два роки тому. Свої дії вона зняла на телефон і опублікувала у закритому телеграм-каналі. На той час дівчині було 12 років, тобто вона не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність за скоєний злочин. Відтак поліцейські клопотатимуть у суді щодо застосування відносно неї заходів виховного характеру», - розповів начальник Подільського районного управління поліції Олег Жуковський.

Також полковник поліції зазначив, що неповнолітня виховується у повній родині, яка раніше не потрапляла у поле зору правоохоронців і характеризується за місцем мешкання позитивно.

Мати пояснила, що ніколи не помічала за донькою жорстокості. Вони прихистили двох собак та доглядали за ними. Сама ж дівчина щодо свого вчинку сказала, що повторила дії, які побачила в Інтернеті.

У родини вилучили обох собак та передали на обстеження ветеринару, а потім - до притулку.

Національна поліція України

Схожі матеріали