Контраст
Шрифт

На Черкащині арештовано активи на понад 17 мільйонів гривень й передано до АРМА

clock
27.09.2022 17:30

Власником корпоративних прав кількох товариств є громадянин російської федерації. 

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Черкаській області та слідчі слідчого управління обласної поліції продовжують проводити заходи для запобігання виведенню до країни-агресора коштів, які можуть використовуватися для фінансування окупаційної армії та інших незаконних військових збройних формувань.

За їх результатами поліцейські встановили ряд підприємств, у яких громадянин рф має частки у статутних капіталах. Діяльність цих товариств пов’язана з гуртовою торгівлею хімічної продукції, більша частина якої імпортується з росії. Відтак кошти виводилися на рахунки компаній рф. Крім того, він є співзасновником російської компанії, яка виконує державні замовлення для підприємств оборонної сфери.

З метою блокування подальшого виведення коштів до країни-агресора в рамках кримінального провадження за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури на корпоративні права товариств накладено арешт.

Наразі арештовані активи на загальну суму понад 17 млн грн передано в комерційне управління до АРМА. Кошти, отримані від реалізації активів, пов’язаних з рф, можуть бути використані для потреб ЗСУ та відбудови зруйнованої ворогом інфраструктури.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Схожі матеріали